Pieter van Kempen 'Beste Gewasbeschermer'
Pieter van Kempen (26) uit het Zeeuwse Nieuwe-Tonge is gisteren op AgroTechniek Holland uitgeroepen tot 'Beste Gewasbeschermer 2014'. Een quad viel hem vervolgens ten deel.
De jury koos maatschap Van Kempen, gevormd door zoon Pieter en vader Piet, als het bedrijf dat gewasbescherming goed oppakt.
Het akkerbouw- en loonwerkbedrijf in Nieuwe-Tonge besteedt veel zorg aan de toepassing van de middelen op het veld, rekening houdend met de weersomstandigheden en het moment van de dag.
Boerderij
De wedstrijd is georganiseerd door het blad Boerderij. Partners van de wedstrijd zijn middelenfabrikant Syngenta Crop Protection, spuitmachinefabrikanten Amazone, Hardi, Dubex en Delvano en quadfabrikant Yamaha.
In totaal deden 110 akkerbouwers/loonwerkers mee aan de verkiezing van 'Beste Gewasbeschermer 2014'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 48A MAAIDEK (ZUI) #692960
Gebruikt, € 8.338
-

John Deere John Deere 6200
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %














