Hans Meeuwis volgt Albert Markusse op bij Cosun
Hans Meeuwis wordt de nieuwe bestuursvoorzitter van Royal Cosun. Hij volgt Albert Markusse op, die in september aangaf zijn functie per 1 juni 2021 te willen neerleggen.

Meeuwis (54) was ruim vijftien jaar werkzaam voor DSM, waarbij zijn laatste rol Vice President Global Commercial Operations was voor DSM Nutritional Products in Zwitserland. Sinds 2014 werkt hij voor Royal FrieslandCampina waar hij werkzaam is als President van de Business Group Dairy Essentials en lid van het Executive Leadership Team.
'Wij zijn bijzonder verheugd Hans Meeuwis bij Cosun te verwelkomen', zegt Dirk de Lugt, voorzitter van de Raad van Beheer van Cosun. 'Meeuwis heeft een uitstekende track record bij een beursgenoteerde organisatie en bij een coöperatie.'
Implementatie visie
De komst van Meeuwis zal de implementatie van de Cosun-visie versnellen, denkt De Lugt. 'Hij is goed gepositioneerd om het volgende hoofdstuk in de geschiedenis van Cosun succesvol te leiden.' De voorgenomen benoeming is voor advies voorgelegd aan de Centrale Ondernemingsraad van Cosun.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE 6 150R TREKKER (BEN) #90176
Gebruikt, P.O.A.
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-
John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (BIE) #690365
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Dinsdag26° / 12°10 %
-
Woensdag24° / 13°20 %
-
Donderdag18° / 11°10 %