Vion mag weer leveren aan China
Vion mag weer varkensvlees exporteren naar China. Alle vier de Nederlandse slachterijen, waarvan de exportvergunning voor China werd ingetrokken, mogen weer aan dat land leveren.
De Chinese overheid stelde eind juni een importstop in voor slachterijen in Engeland, Duitsland en Denemarken en vier Nederlandse bedrijven: Westfort, Van Rooi Meat, Compaxo en Vion. Die van Westfort werd eind augustus als eerste opgeheven; die van Vion nu als laatste.
'Ook nog wat positief nieuws, in een tijd die overschaduwd wordt door Afrikaanse varkenspest', zegt POV-voorzitter Linda Janssen in een reactie. De varkensprijs kwam vorige week eindelijk weer van de plaats, nadat die wekenlang vaststond op 1,47 euro per kilo. Door de vondst van Afrikaanse varkenspest in Duitsland daalde de notering van Vion deze week 8 cent naar 1,44 euro per kilo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Zuidberg Valtra fronthef +PTO
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, € 6.450
-

John Deere 6R 230 trekker (SMI) #779282
Gebruikt, € 174.500
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Zaterdag8° / 0°15 %
-
Zondag9° / 4°25 %
-
Maandag10° / 2°10 %

















