Qarc Zuivel wint Den Besten Cum Laude Award beste zuivel
De 'Gouden melkbus met de grote oren' gaat naar Qarc Zuivel in het Noord-Brabantse Bladel. Dit melkveebedrijf heeft de Den Besten Cum Laude Award gewonnen in de categorie 'beste zuivel'. Melkveehouders Leonie van Zuilichem en Roel van den Borne zijn blij dat hun volle kwark deze prijs wint. 'Dit is ongelofelijk. Dit hadden we niet verwacht, want er waren zoveel inzendingen. Maar we zijn enorm trots', reageert Van Zuilichem.
De Cum Laude Awards zijn een initiatief van de Bond van Boerderijzuivelbereiders. Het geheim van Qarc Zuivel is de rust die de melkveehouders nemen om het product te maken. 'We gebruiken melk van onze eigen koeien. Het hele proces van melk tot kwark duurt zeker twintig uur. Het product krijgt daardoor alle tijd om de juiste smaak en structuur te ontwikkelen', licht Van Zuilichem toe.
De ondernemers vielen vaker in de prijzen. 'Onze Griekse stijl yoghurt, de gewone yoghurt en de hangop hebben allemaal een gouden prijs gewonnen tijdens deze keuring', zegt Van Zuilichem trots.
Kaasboerderij De Gelder in het Friese Tijnje heeft de Den Besten Cum Laude Award gewonnen in de categorie 'beste kaas'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Fella TH 13010 Trans schudder (BRU) #776672
Gebruikt, € 9.500
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag7° / 1°65 %
-
Zaterdag10° / 3°20 %
-
Zondag9° / 4°20 %
















