Kaasboerderij De Gelder en Qarc Zuivel winnen Cum Laude Award
Kaasboerderij De Gelder uit het Friese Tijnje heeft de Den Besten Cum Laude Award gewonnen met hun 'Grutte Pier tsiiss' in de categorie 'beste kaas'. De boerenzuivelmakers Qarc Zuivel in het Noord-Brabantse Bladel wonnen in de categorie 'beste zuivel'.
Beide bedrijven kregen donderdagavond 'De Gouden melkbus met de grote oren' van de Bond van Boerderij Zuivelbereiders in Fort Wierickerschans in Bodegraven.
Een recordaantal van 342 kazen en 227 zuivelproducten werd vorige week zaterdag in Bodegraven gekeurd. De Cum Laude Awards worden georganiseerd door de Bond van Boerderij-zuivelbereiders. Bij deze verkiezing worden de lekkerste kazen, zachte kazen en zuivel gekozen die op de boerderij zijn gemaakt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (OLD) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-

GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-

Renault Ares 550 RX
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (STE) #775451
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag3° / -4°10 %
-
Zondag2° / -1°10 %
-
Maandag4° / -3°5 %

















