FloraHolland stelt pilot loyaliteit roos uit
In goed overleg heeft FloraHolland besloten de pilot loyaliteit bij de productgroep Roos uit te stellen. Deze zou op 6 januari 2020 van start gaan.

Op 20 december heeft er overleg plaatsgevonden tussen FloraHolland, een afvaardiging uit regieteam ‘Kracht van de klok’ en productcommissie Roos over de aanpassing van de pilot loyaliteit. Het nieuwe voorstel voor de pilot is gepresenteerd en vervolgens is vastgesteld dat de voorbereiding meer tijd vergt.
Het gezamenlijk standpunt van het regieteam en de productcommissie Roos is dat de betrouwbaarheid in aanvoer voor de klok een belangrijke pijler is in het voorstel. Het regieteam 'Kracht van de klok' zal dit de komende tijd verder uitwerken, productcommissie Roos schuift hierbij aan.
Doelstelling
Omdat de pilot nu buiten het seizoen van start zal gaan, is besloten om op korte termijn binnen de productcommissie Roos een aanscherping van het excessenbeleid te bespreken. De doelstelling is om op 15 januari 2020 in de productcommissie Roos tot overeenstemming te komen met FloraHolland, zodat voor de start van de Valentijnperiode het excessenbeleid uitgerold kan worden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T5.95 (MOL) #145089
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.247
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
-
JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER (HAE) #31419
Gebruikt, € 17.941
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Dinsdag26° / 12°10 %
-
Woensdag24° / 13°20 %
-
Donderdag18° / 11°10 %