Termijnmarkt gaat richting 23 euro
Op de termijnmarkt voor fritesaardappelen van EEX in Leipzig zijn de noteringen voor product van de komende oogst maandagochtend gestegen tot bijna 23 euro per 100 kilo.
Rond het middaguur noteerde de handel op contracten voor levering van aardappelen in april 2019 maximaal 22,90 euro per 100 kilo. Dat is 24 procent meer dan de slotnotering die afgelopen vrijdagmiddag uitkwam op 18,50 euro.
Vorige week al tikte de aardappelnotering voor oogst 2018 de 20 euro per 100 kilo aan. Later in de week was even sprake van een pas op de plaats. Dit was een gevolg van de winstname van speculanten en ook vanwege de verwachte neerslag voor deze week.
Langer droog
Nu echter lijkt het erop dat het toch langer droog blijft. Het wordt interessant en spannend om te volgen hoe de termijnmarkt voor fritesaardappelen daarop de komende tijd gaat reageren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (MID) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (MID) #775450
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6510
Gebruikt, € 24.500
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Zaterdag21° / 11°20 %
-
Zondag20° / 13°85 %
-
Maandag22° / 12°5 %













