Termijnmarkt gaat richting 23 euro
Op de termijnmarkt voor fritesaardappelen van EEX in Leipzig zijn de noteringen voor product van de komende oogst maandagochtend gestegen tot bijna 23 euro per 100 kilo.

Rond het middaguur noteerde de handel op contracten voor levering van aardappelen in april 2019 maximaal 22,90 euro per 100 kilo. Dat is 24 procent meer dan de slotnotering die afgelopen vrijdagmiddag uitkwam op 18,50 euro.
Vorige week al tikte de aardappelnotering voor oogst 2018 de 20 euro per 100 kilo aan. Later in de week was even sprake van een pas op de plaats. Dit was een gevolg van de winstname van speculanten en ook vanwege de verwachte neerslag voor deze week.
Langer droog
Nu echter lijkt het erop dat het toch langer droog blijft. Het wordt interessant en spannend om te volgen hoe de termijnmarkt voor fritesaardappelen daarop de komende tijd gaat reageren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6100M (LIE) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (HIL) #692563
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HIL) #26853
Gebruikt, € 6.670
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 12°10 %
-
Zondag20° / 14°70 %
-
Maandag20° / 12°30 %