Schmallenberg-virus 296 keer aangetoond
Schmallenberg-virus is tot nu toe bij 296 Nederlandse bedrijven vastgesteld. Dat blijkt uit cijfers die de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) vandaag bekend maakte.
Vooral rundveebedrijven zijn getroffen door virus: 183 in totaal. Bij schapenbedrijven komt het virus 107 keer voor en bij geitenbedrijven 6 keer. De meeste besmettingen zijn in Gelderland.
Sinds de invoering van de meldplicht op 20 december zijn er 1538 verdachte gevallen gemeld bij de NVWA. Verreweg de meeste meldingen komen van rundveehouders: 1161. Schapenhouders hebben 341 verdenkingen doorgegeven en geitenhouders 36.
• Lees meer over dit virus in het www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1584676&h=Schmallenberg-virus Schmallenberg-dossier
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (SOM) #777372
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-

John Deere 2026R zonder cabine (ALM) #701596
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %
-
Zondag31° / 15°10 %











