Bleker: niet meer bezuinigen op natuur
EL&I-staatssecretaris Henk Bleker verwacht niet dat er nog méér op natuur wordt bezuinigd. Dat zei hij gisteravond op een CDA-bijeenkomst in Heerde.
Bij de organisatie waren ook de plaatselijke afdelingen van LTO Noord en Jong Gelre betrokken.
'Door de vorige bezuinigingsronde werd de Ecologische Hoofdstructuur een mission possible. En dat is goed, want nu kunnen we er in 2021 ook een punt achter zetten', stelt Bleker.
Vossenbroek
De bewindsman vindt overigens dat in de politiek het gezonde verstand ten aanzien van het natuurbeleid weer terug is. Op weg naar Heerde reed de bewindsman door natuurgebied het Vossenbroek, dat gescheiden wordt door de A50.
Het oostelijk deel is pas op de schop gegaan en de bovenste vruchtbare laag is weggehaald. 'Dit soort geldverslindende en in mijn ogen idiote activiteiten zullen tot het verleden behoren.'
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 1040 YAK 4WD (BV) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6140R (BV) #57072
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland Tractor T5.95 (MG) #145089
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag23° / 12°10 %
-
Dinsdag25° / 11°0 %