Melkprijs Vreugdenhil daalt licht, biologisch stabiel
De melkprijs van Vreugdenhil Dairy Foods voor september is vastgesteld op 55,86 euro per 100 kilo. Dit is een daling van 98 cent per 100 kilo ten opzichte van augustus. De biologische melkprijs voor september blijft met 69,80 euro per 100 kilo gelijk aan die van augustus.

De daling van de prijs voor gangbare melk is het gevolg van een lagere waardering van vet en eiwit. De vetwaarde daalde van 7,55 euro in augustus naar 7,45 euro in september. De eiwitwaarde ging van 6,20 euro in augustus naar 6,05 euro in september. Voor biologische melk zijn deze waarderingen gelijk gebleven.
De melkprijs geldt bij een levering van 1,1 miljoen kilo op jaarbasis en bij 4,45 procent vet en 3,58 procent eiwit. De prijs is inclusief weidegangpremie, duurzaamheidspremie, kwaliteitspremie en voor aftrek van de ZuivelNL-heffing.
In België is de melkprijs eveneens gedaald als gevolg van eenzelfde daling in de waardering van vet en eiwit. Die worden op dezelfde manier gewaardeerd als in Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere 6120M trekker (HAE) #691701
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 3.950
-
Lemken Vari-Opal 7 (BIE) #676648
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 11°70 %