Waterschap registreert grond zelf ter voorkoming dubbele registratie
Waterschap Vallei en Veluwe gaat eigen percelen die niet in gebruik zijn bij boeren, zelf registreren bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) als onderdeel van de Gecombineerde opgave. Het waterschap wil daarmee onterechte registratie proberen te voorkomen.
Gestart wordt met de registratie van dijken en de landschapszone Veessen-Wapenveld. Het waterschap registreerde deze percelen grond voorheen niet, maar die mogelijkheid is er wel. Door het registreren van percelen grond kunnen boeren subsidies ontvangen.
Het waterschap stelde vast dat een deel van de percelen grond die het in eigendom heeft, door boeren werd geregistreerd. Daarvoor hebben zij toestemming van het waterschap nodig. De percelen grond van dijken en de landschapszone Veessen-Wapenveld zijn nu niet bij boeren in gebruik.
Registratie complex
Het waterschap stelt zich ervan bewust te zijn dat het invullen van het digitale formulier om percelen grond te registreren complex is en dat dit kan leiden tot een ongewenste situatie. Doordat het waterschap nu overgaat tot zelf registreren, is het mogelijk dat grond dubbel wordt geregistreerd. In dat geval ontvangt een boer bericht van RVO.
Heeft een boer een dubbel geregistreerd perceel grond wel in gebruik, dan kan dit met het waterschap verder worden afgestemd.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag8° / 3°20 %
-
Zondag9° / 6°20 %
-
Maandag6° / 3°10 %















