Syngenta opent servicecentrum voor biologische zaadbehandeling
Voor de ontwikkeling van nieuwe methoden en groene middelen om toe te passen voor biologische zaadbehandeling opent Syngenta een speciaal servicecentrum in het Duitse Maintal.
Het nieuwe servicecentrum maakt onderdeel uit van een Seedcare Instituut. Daarvan exploiteert Syngenta er wereldwijd inmiddels achttien, met in totaal zo'n 120 experts die werken aan de ontwikkeling van biologische behandeling van zaaizaden. De gewasbeschermingsfabrikant ziet dit als basis voor een gezonde gewasontwikkeling.
Directeur Jonathan Brown van de Seedcare-groep van Syngenta wijst erop dat het servicecentrum zich vooral gaat richten op nieuwe technologieën om biologische gewasbeschermingsmiddelen te gebruiken voor zaadbehandeling. Het doel is om een uitgebreid portfolio aan biologische oplossingen op de markt te brengen.
Bij de biologische zaadbehandeling ligt de focus op het beginstadium van de plantengroei. De toepassing moet jonge planten onder meer beschermen tegen bodemziekten en -plagen, maar ook de beschikbaarheid van voedingsstoffen aan het begin van de groei van een gewas. Voor de zaadbehandeling wordt, naast groene gewasbeschermingsmiddelen, ook gebruikgemaakt van biostimulanten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

John Deere 6M 220 trekker (KOU) #693695
Gebruikt, € 169.500
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag23° / 16°5 %
-
Maandag21° / 14°65 %
-
Dinsdag21° / 15°90 %
















