FDF wil twee weken actievoeren in maart
Farmers Defence Force (FDF) gaat vanaf maart twee weken lang actievoeren om te protesteren tegen het 'meedogenloze rampbeleid' van de overheid. Dat meldt voorman Mark van den Oever.
'Je kunt een hoop spektakel verwachten tussen 1 en 15 maart. De trekkers gaan weer het straatbeeld bepalen', stelt Van den Oever. Hoe de acties er precies uit komen te zien, wil hij nog niet zeggen. 'Maar de kans zit er bijvoorbeeld in dat we met héél veel mensen naar Den Haag komen. Net voor de Provinciale Staten-verkiezingen gaan we onze slag slaan.'
De FDF-voorman hoopt dat burgers in brede zin gaan meedoen met zijn campagne om een 'gezamenlijke vuist' te maken tegen het huidige beleid. 'Voedselzekerheid is geen vaststaand feit meer. We zien inmiddels ook dat er beleid in ontwikkeling is om boeren te dwingen hun land eerst aan de overheid aan te bieden bij verkoop. Dat is onbespreekbaar', zegt Van den Oever. In januari bepalen de actievoerders wat ze precies gaan doen en op welke dag.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (KOU) #692304
Gebruikt, € 3.950
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (MID) #692207
Gebruikt, € 10.694
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
















