Future Meat Technologies start kweekvleesproductie
Het Israëlische bedrijf Future Meat Technologies heeft in dat land een eerste productiefaciliteit voor kweekvlees in gebruik genomen. Per dag kan in Rehovot 500 kilo aan gekweekt vlees worden geproduceerd. Het bedrijf hoopt in 2022 de eerste producten op de markt te brengen.

Future Meat Technologies kan via het gepatenteerde kweekproces dat de onderneming ontwikkelde zowel kip, varkensvlees als lamsvlees produceren. De productie van rundvlees wordt volgens het bedrijf ook op korte termijn mogelijk. Het bedrijf claimt dat bij het kweken van vlees de uitstoot van broeikasgassen 80 procent lager is. Ook wordt 99 procent minder land en 96 procent minder zoet water gebruikt dan bij traditionele vleesproductie.
Future Meat Technologies streeft ernaar om in 2022 producten in de Verenigde Staten op de markt te kunnen brengen. Daarvoor is het bedrijf momenteel bezig goedkeuring te verkrijgen bij verschillende instanties. Het bedrijf wil op termijn ook in de Verenigde Staten gaan produceren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Steyr Tractor 6115 Profi (WD) #24324
Gebruikt, € 40.000
-
6530 Premium
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Cultivator 4 meter (SB) #19553
Gebruikt, € 1.250
-
Massey Ferguson - 7480 Dyna VT
2011, € 37.500
Vacatures
Toezichthouder agrarisch
Waterschap Hollandse Delta - Eindhoven
(Aankomend) docent (-onderzoeker) voor de opleiding Innovatieve Plantenteelt
Hogeschool Van Hall Larenstein - Leeuwarden
Financieel Bedrijfseconomisch Specialisten Akker-, Tuin- en Landbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
(JUNIOR) ASSISTENT ACCOUNTANT AGRARISCH (M/V)
Woldendorp BV - Bedum (Het Hogeland)
Bedrijfsleider
Bongers’ Agro BV - Langenboom, Nederland
Weer
-
Woensdag27° / 13°10 %
-
Donderdag25° / 15°80 %
-
Vrijdag21° / 13°50 %