Kweekvlees-start-up Mosa Meat haalt weer miljoenen op
Het Nederlandse bedrijf Mosa Meat heeft nog eens 20 miljoen dollar, circa 16,5 miljoen euro, opgehaald bij investeerders. De ontwikkelaar van kweekvlees had in september al 55 miljoen dollar aan nieuwe investeringen gemeld.
Mosa Meat, een spin-off van Universiteit Maastricht, gaat met het opgehaalde geld de pilot-fabriek in de Limburgse hoofdstad uitbreiden, maar ook een industriële productielijn opzetten. Daarnaast wil het bedrijf meer personeel aantrekken.
Onder meer het Luxemburgse Blue Horizon Ventures, een fonds dat in voedseltechnologie investeert, en Bell Food Group, de grootste vleesverwerker van Zwitserland, waren de geldschieters in de investeringsronde. Ook het Japanse conglomeraat Mitsubishi stak geld in Mosa Meat.
Mosa Meat werkt toe naar de introductie van zijn kweekvlees voor consumenten. Enkele andere bedrijven zijn daar al bijna aan toe. Het Amerikaanse Eat Just kreeg onlangs toestemming om in het lab gekweekt kippenvlees te verkopen in Singapore.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (ETT) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (KOU) #778128
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 (SMI) #708872
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Maandag22° / 12°10 %
-
Dinsdag24° / 15°20 %
-
Woensdag18° / 12°80 %














