Corona zet weer streep door Kom in de Kas
De organisatoren van Kom in de Kas hebben vanwege corona een streep door het evenement gezet. Het is het tweede jaar op rij dat dit gebeurt.

De organisatie zag zich in maart 2020 ook al genoodzaakt om Kom in de Kas vanwege corona te annuleren. 'De gezondheid van de bezoekers, vrijwilligers en medewerkers van de bedrijven mogen we niet in gevaar brengen', legt landelijk voorzitter René van Dop uit.
De eigenlijke organisatie van Kom in de Kas is in handen van regiocomités. Na overleg met de regio's in oktober 2020 is bekeken hoe het evenement op een veilige manier zou kunnen worden georganiseerd. Daarbij zijn verschillende scenario's bekeken, maar het bestuur vindt het niet verantwoord om mensen te stimuleren op pad te gaan.
In overleg met de regiocomités wordt nog bekeken hoe er voorafgaand aan en tijdens het Kom in de Kas-weekend toch aandacht voor de Nederlandse glastuinbouw kan worden gevraagd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T235D trekker
Gebruikt, P.O.A.
-
Claas Volto 1320T
2011, P.O.A.
-
Stiga PARK 300
Nieuw, P.O.A.
-
T3.60 LP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
VAKANTIEBAAN Administratief medewerker
LTO Arbeidskracht - 's-Hertogenbosch, Nederland
Verkoopadviseur Zeugen- & Biggenvoeders
Rothkötter Mischfutterwerk GmbH - NL
Vacature businessmanager Poultry Expertise Centre/ Calf Expertise Centre (PEC/ CEC) 0,8 – 1 fte
Poultry Expertise Centre - Barneveld, Nederland
Ondernemende adviseur / Teamleider AGRO
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Strategisch adviseur agro
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Weer
-
Dinsdag8° / -1°25 %
-
Woensdag14° / 5°25 %
-
Donderdag14° / 10°80 %