Kom in de Kas 2020 vanwege coronavirus afgelast
Evenement Kom in de Kas gaat dit jaar niet door vanwege het coronavirus. De organisatie neemt dat een besluit uit voorzorg.
Kom in de Kas 2020 kent 109 deelnemende bedrijven en honderden vrijwilligers om het evenement in goede banen te leiden. Naar verwachting zouden ruim 200.000 belangstelllenden op 4 en 5 april de kassen van deze bedrijven bezoeken. De gezondheid van de bezoekers, personeel, vrijwilligers en ondersnemers telt volgens het bestuur veel zwaarder dan sectorpromotie en een gezellig evenement.
Kom in de Kas gaat dit jaar niet door. Reden voor het afstel is de landelijke situatie met het Coronavirus. Het is een besluit uit voorzorg.
— Kom in de Kas | Hét grootste glastuinbouwevenement (@kom_in_de_kas) March 12, 2020
Lees meer op onze website: https://t.co/uz9Qt5lSMO pic.twitter.com/muLpEMYfOm
'Langer wachten in de hoop dat het coronavirus aan het uitdoven is, zou geen recht doen aan de onzekerheid voor direct betrokkenen. Daarbij hebben de ondernemers sowieso al maatregelen te nemen vanwege de coronadreiging. Die zijn nodig om de gezondheid van medewerkers te beschermen en het eigen bedrijf draaiend te houden. Erg spijtig, ook gelet op de nieuwe opzet van dit jaar. Er is ons inziens echter geen andere keuze te maken.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 14°10 %
-
Zondag21° / 16°50 %
-
Maandag23° / 14°50 %

















