Water op rantsoen in kurkdroog Australië
Voor het eerst sinds 2009 moeten boeren en burgers van de Australische staat New South Wales zuinig aan doen met water. De afgelopen twee jaar is er in dit dichtstbevolkte deel van het land 70 procent minder neerslag gevallen dan gemiddeld.
Dat heeft ervoor gezorgd dat het waterpeil van de bassins sindsdien met meer dan de helft is gedaald. Vanaf komende week is het verboden om overdag de tuinen te sproeien en is het helemaal niet meer toegestaan om water te gebruiken om stoepen en verharde ondergronden schoon te maken.
De landbouw in het gebied is al zwaar getroffen door het gebrek aan regen. De akkerbouwers in de staat zijn voor het derde jaar op rij geconfronteerd met een lager dan gemiddelde graanproductie. De Australische meteorologische dienst verwacht ook voor de komende maanden minder neerslag dan gemiddeld. Minister Melinda Pavey van Waterzaken zei dat deze vooruitzichten de regering tot deze maatregel hebben gedwongen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland















