Aanleg glasvezel buitengebied Emmen van start
GlasDraad Drenthe is gestart met de aanleg van glasvezel in het buitengebied van Emmen. Op donderdag ging de eerste schop de grond in voor het snelle internet.
De glasvezelpartij sloot eind vorig jaar een succesvolle vraagbundeling af in het buitengebied van Emmen. Hier werd het benodigd aantal aanmeldingen gehaald, zodat alle aangemelde bewoners binnenkort de beschikking krijgen over een glasvezelaansluiting. Het is de bedoeling dat de eerste aangemelde adressen nog dit jaar worden aangesloten op het glasvezelnetwerk.
Na een lange periode van voorbereiding, een introductiecampagne en de technische inspectie van aannemer Van Gelder Telecom wordt het glasvezelnetwerk nog dit jaar aangelegd. De eerste aangemelde adressen kunnen nog voor komende winter gebruikmaken van de snelle internetverbinding.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Lotus 1020 S
2009, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag12° / 1°0 %
-
Zondag14° / 1°0 %
-
Maandag12° / 4°10 %















