Trekkerverkoop loopt voor op 2018
In het eerste kwartaal van dit jaar zijn in Nederland 675 trekkers verkocht. Dat zijn er ruim 30 meer dan de 643 stuks in dezelfde periode vorig jaar, blijkt uit cijfers van Fedecom.
De leden van brancheorganisatie Fedecom registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland. Er werden in maart 254 trekkers verkocht, aanzienlijk minder dan de 335 stuks in maart 2018. Op grond van de mededingingswetgeving mag Fedecom pas na twaalf maanden de verkopen per trekkermerk vrijgeven. Uit die cijfers blijkt dat Fendt met 136 stuks in het eerste kwartaal van 2018 de meeste trekkers heeft verkocht.
Op plek twee staat New Holland met 125 verkochte trekkers. Op de derde plek prijkt John Deere met 116 stuks. Deze drie merken vormen al jaren de top 3. De overige merken zitten (ruim) onder de honderd verkochte trekkers in de eerste drie maanden van 2018. Case IH zit met 71 verkochte trekkers het dichtst bij de top 3.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Kuhn GF8702 TGII getrokken schudder
2015, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (OLD) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

Kverneland VD 100 ploeg (REU) #781447
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag12° / 5°50 %
-
Dinsdag14° / 4°40 %
-
Woensdag14° / 7°75 %
















