Oktober goede maand voor verkoop trekkers
In de eerste tien maanden van dit jaar zijn 2.256 trekkers verkocht. Dat zijn er precies zestig meer dan in dezelfde periode vorig jaar. Dat komt vooral door de goede maand oktober.

Dat blijkt uit cijfers van Fedecom. De leden van de brancheorganisatie registreren maandelijks de verkochte aantallen trekkers in Nederland. Oktober was dit jaar met 318 verkochte trekkers een uitstekende maand voor mechanisatiebedrijven. In de afgelopen jaren kwam het aantal verkochte trekkers in de maand oktober niet boven de 284 stuks van 2015 uit.
Op grond van mededingingswetgeving mag Fedecom pas na twaalf maanden de verkochte aantallen trekkers per merk vrijgegeven. Uit die cijfers blijkt dat John Deere met 552 stuks in de eerste tien maanden van 2017 de meeste trekkers verkocht. In dezelfde periode van 2016 ging het om 472 stuks.
Op nummer twee staat New Holland (377) en Fendt staat op de derde plek (309). Daarna volgen Case IH (244), Massey Ferguson (240), Deutz-Fahr (158), Valtra (112) en Claas (111). De overige merken zitten (ruim) onder de vijftig verkochte trekkers in de eerste tien maanden van 2017.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 7530 PREMIUM (HAE) #137319
Gebruikt, P.O.A.
-
Niemeyer Ploeg Alphatop 50 wentelploeg (REU) #693315
Gebruikt, € 5.500
-
Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X167R (MID) #692919
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %