Sima 2019 trekt zo'n 230.000 bezoekers
De internationale vakbeurs voor landbouwmechanisatie en veeteelt Sima in Parijs heeft eind februari ongeveer 230.000 bezoekers getrokken. Dit aantal is vergelijkbaar met de vorige beurseditie in 2017.

De Sima was van 24 tot en met 28 februari in Parijs. De beurs werd vooral gekenmerkt door een stijging van het aantal internationale bezoekers en een sterk zakenklimaat.
Met een toename van het aantal internationale exposanten (plus 12,5 procent en 42 vertegenwoordigde landen), 25 procent van het bezoekersaantal afkomstig uit 140 landen en de aanwezigheid van 400 internationale delegaties, bevestigt de Sima haar internationale status.
Ook de exposanten viel het aantal internationale bezoekers op. 'We hebben gemerkt dat het hoge niveau van de Franse agrarische innovaties een groot aantal agrimanagers trok uit Amerika en Oost-Europa', zegt Xavier Faure van Piloter sa Ferme.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6100M (LH) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (MM) #28588
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %