Onderzoek naar oversteken N375 Drenthe
Ingenieursbureau Royal Haskoning/DHV gaat aan de slag om de verkeersveiligheid langs de provinciale weg N375 tussen Meppel en Pesse te verbeteren. Het gaat om vijf gelijkvloerse oversteken langs het traject.
Bekeken wordt of oversteken kunnen vervallen of kunnen worden vervangen door bijvoorbeeld een tunnel of viaduct. Vanuit het programma Duurzaam Veilig is geld beschikbaar, maar onvoldoende om alle knelpunten op te lossen.
Oversteken handhaven maakt het er niet veiliger op, wel blijft de bereikbaarheid in het gebied op peil. Dat is met name belangrijk voor landbouwbedrijven met land aan de overzijde van de weg. Ook loonwerkbedrijven hebben er belang bij.
LTO Noord vindt dat in ieder geval de oversteek tussen Ruinen en Echten moet blijven. 'Hoe het elders wordt opgelost is nog een vraag', zegt provinciaal beleidsadviseur Roel Visser. 'Ook kavelruil zou de situatie kunnen verbeteren.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8702 TGII getrokken schudder
2015, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (HAE) #778490
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 5°10 %
-
Zaterdag21° / 7°10 %
-
Zondag21° / 9°20 %













