Vicon introduceert de Extra 737T Pro
Vicon introduceert met de Extra 737T Pro een nieuw model gedragen maaier met kneuzer met een werkbreedte van 3,60 meter.
Nieuw in het ontwerp is onder meer een vernieuwde gesleepte ophanging met geïntegreerde side-shift en de mogelijkheid om de maaier in transportstand te parkeren voor winterstalling.
De maai-unit is opgehangen aan vier zware draagarmen, waardoor de maai-unit onafhankelijk kan bewegen over het veld. Dat zorgt voor een goede bodemvolging.
Vanaf de trekkerstoel is de bodemdruk eenvoudig hydraulisch instelbaar. De Vicon Extra 736T Pro is daarnaast uitgevoerd met de Vicon NonStop obstakelbeveiliging, die de maaibalk beveiligd tegen obstakels.
Transportpositie
De Extra 736T heeft een compacte transportpositie. In transport klapt de maaier verticaal weg in een 125 graden transportpositie, waarbij de maai-unit rust op zijn eigen frame.
Dankzij de hydraulische side-shift functie blijft de Extra 736T ook nog eens ruim onder de 4 meter in transport met een hoogte van slechts 3,60 meter.
Ook in de berging is de Extra 736T compact. De maaier kan namelijk in transportpositie worden weggezet, wat extra ruimte bespaart in de berging.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 185 trekker (HIL) #778129
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (KOU) #778128
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #781254
Gebruikt, € 146.950
-

Pottinger schudder HIT 13120HT
Nieuw, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag29° / 15°5 %
-
Maandag26° / 17°10 %
-
Dinsdag24° / 12°0 %

















