Aardappelcontact Emmeloord en China
Emmeloord, als zelfbenoemd aardappelhoofdstad van de wereld, gaat samenwerken met de Chinese stad Wulanchabu in de regio Binnen-Mongolië.
De samenwerking heeft vooral betrekking op de ontwikkeling van de aardappelteelt. Dat is het resultaat van een bezoek van burgemeester Aucke van der Werff van de Noordoostpolder onlangs aan het betreffende gebied in China.
Doel van de samenwerking is het uitwisselen van kennis en innovatie over de teelt en verwerking van aardappelen. Verder is het de bedoeling om bedrijven uit beide teeltgebieden met elkaar te verbinden.
Handelsdelegatie
Een handelsdelegatie van een aantal Flevolandse bedrijven gaat in juni naar China om contacten te leggen en om echt zaken te doen. Mogelijk sluiten bij deze delegatie ook bedrijven uit de aardappelsector aan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

Allis chalmers D-270
1956, € 2.350
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag19° / 11°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag21° / 14°50 %














