Actie tegen Buijtenland komt op stoom
Met al meer dan 6.300 handtekeningen en de lancering van een extra website, komt de actie van boerendochters en -zonen tegen het Buijtenland van Rhoon flink op stoom.
Omdat de petitie voor het burgerinitiatief vrij lastig bereikbaar is, hebben de agrarische jongeren een eigen website gelanceerd, www.redpoldersrhoon.nl.
'Het communiceren van de 'url' van de petitiewebsite was wat moeilijk, want de 'extensie’ achter het webadres is nogal omslachtig en kan makkelijk tot fouten leiden bij het intypen ervan.'
Handtekeningen
De petitie is gestart door zeven Rhoonse boerenzonen- en dochters die de aanleg van het natuur- en recreatieproject willen voorkomen. Ze willen uiteindelijk 40.000 handtekeningen binnenhalen. Dan krijgt het protest de status van burgerinitiatief.
De jongeren strijden tegen de komst van het 600 hectare grote natuur- en recreatiepark Het Buijtenland van Rhoon. Vijftien boeren moeten hiervoor wijken.
Facebookpagina
Ook hebben de boerendochters en -zonen een facebookpagina geopend. Verder brengen ze berichten naar buiten via Twitter: @redpoldersrhoon.
• Lees meer hierover deze week in Nieuwe Oogst, editie Oost/West
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF13003 T cirkelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Pottinger Faro 4000D
2011, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag19° / 11°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag22° / 14°50 %















