Actie tegen Buijtenland komt op stoom
Met al meer dan 6.300 handtekeningen en de lancering van een extra website, komt de actie van boerendochters en -zonen tegen het Buijtenland van Rhoon flink op stoom.

Omdat de petitie voor het burgerinitiatief vrij lastig bereikbaar is, hebben de agrarische jongeren een eigen website gelanceerd, www.redpoldersrhoon.nl.
'Het communiceren van de 'url' van de petitiewebsite was wat moeilijk, want de 'extensie’ achter het webadres is nogal omslachtig en kan makkelijk tot fouten leiden bij het intypen ervan.'
Handtekeningen
De petitie is gestart door zeven Rhoonse boerenzonen- en dochters die de aanleg van het natuur- en recreatieproject willen voorkomen. Ze willen uiteindelijk 40.000 handtekeningen binnenhalen. Dan krijgt het protest de status van burgerinitiatief.
De jongeren strijden tegen de komst van het 600 hectare grote natuur- en recreatiepark Het Buijtenland van Rhoon. Vijftien boeren moeten hiervoor wijken.
Facebookpagina
Ook hebben de boerendochters en -zonen een facebookpagina geopend. Verder brengen ze berichten naar buiten via Twitter: @redpoldersrhoon.
• Lees meer hierover deze week in Nieuwe Oogst, editie Oost/West
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
(BIE) #26178
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 12°90 %