Zuid-Holland wil asbest van daken saneren
Provincie Zuid-Holland wil asbest van daken van agarische bedrijven saneren. Daarvoor wordt een subsidie in het leven geroepen. De regeling Asbest eraf, zonnepanelen erop! gaat naar verwachting op 1 juli 2013 van start.
Voorwaarde voor subisidie is dat de sanering wordt gecombineerd met het aanleggen van zonnepanelen op de daken. Daarvoor is in 2013 en 2014 in totaal 2.004.000 euro beschikbaar.
Vandaag werd de regeling behandeld in een vergadering van de commissie Ruimte & Leefomgeving.
Informatieavond
De provincie organiseert een informatieavond over de regeling. Deze wordt op 26 juni 2013 gehouden in het provinciehuis (Zuid-Hollandplein 1 in Den Haag). De bijeenkomst begint om 20.00 uur en duurt tot 21.30 uur.
Over de stimuleringsregeling Asbest eraf, zonnepanelen erop! s meer te vinden op de website asbestvanhetdak.nl.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6110R + 623R (DAA) #704142
Gebruikt, P.O.A.
-

T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %













