Voerkorting en open dag Agrifirm
Agrifirm Feed geeft van 10 september tot begin januari 2013 een extra korting van € 4 per ton mengvoer. De onderneming zegt de korting uit te kunnen keren doordat de fusie veel kostenbesparing en efficiencyvoordeel oplevert.
Agrifirm Feed investeerde fors in een aantal fabrieken in uitbreiding en innovatie van de productiecapaciteit. De fabrieken in Utrecht en Maasbracht kunnen daardoor dit najaar worden gesloten.
'We hebben extra financiële voordelen en die geven we nu versneld door aan onze klanten', zegt algemeen directeur Wim Maaskant.
Fabriek in Oss
De resultaten van de investeringen in bestaande fabrieken zijn onder andere te zien in de Agrifirm-fabriek in Oss. In deze voerfabriek is de productiecapaciteit uitgebreid naar circa 700.000 ton rundveevoer.
Hier houdt Agrifirm Feed op vrijdag 7 september een zuivelseminar en rondleiding voor melkveeklanten. Op zaterdag 8 september volgt een grote open dag voor alle veehouders met hun gezinsleden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, € 129.500
-

Pöttinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 13.948
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










