Agrarisch natuurbeheer WaalWeelde
Agrarisch natuurbeheer maakt onderdeel uit van Gelders rivierproject 'WaalWeede'. Boeren, rijk en regionale overheden werken samen met anderen in het gebied aan waterveiligheid.
I&M-staatssecretaris Joop Atsma noemt die samenwerking vernieuwend. 'We bundelen onze krachten waardoor veiligheid, scheepvaart, waterkwaliteit, natuur en ruimtelijke inrichting verbeteren.'
Daarvoor stellen rijk en provincie Gelderland € 80 miljoen beschikbaar. Een van de projecten is de aanleg van nevengeulen in de www.rijkswaterstaat.nl heesseltscheuiterwaardenHeesseltsche Uiterwaarden. Die verbeteren de afvoercapaciteit, waterkwaliteit en natuur van de Waal.
Boeren
Als de maatregel is uitgevoerd, onderhouden de omwonende boeren het gebied. Na afronding van de werkzaamheden kan er bovendien verder worden gewerkt aan projecten in de uiterwaarden van Hurwenen en Beuningen.
De provincie is als gebiedsregisseur het centrale aanspreekpunt voor de bij 'WaalWeelde' betrokken partijen. Gelders gedeputeerde Co Verdaas: 'Door de krachten en middelen te bundelen kunnen we de Waal nog veiliger en mooier maken.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692665
Gebruikt, € 3.950
-

John Deere 6110R + 623R (DAA) #704142
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

Kubota M6060
2016, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %











