Heijdra Vleesvee stopt activiteiten
Het bedrijf Heijdra Vleesvee in het Utrechtse IJsselstein stopt met de activiteiten. Het vleesveebedrijf was de afgelopen decennia een pionier als het gaat om het vermarkten van Nederlands rundvlees. Deze week vertrokken na 32 jaar de laatste runderen van dit bedrijf.
'Een einde van een tijdperk... vol Passie, Doorzettingsvermogen én Strijd', zo kondigt Anita Heijdra, die het bedrijf samen met haar man Edwin runde, in een bericht op LinkedIn het afscheid aan. Ze vervolgt: 'We werkten hard, liepen voorop en streden voor het voortbestaan van de vleesvee- en melkveesector.'
Zo werd onder meer in 2015 het dubbeldoelrundvleesconcept opgezet. Daarbij werden koeien uit de melkveehouderij gekocht om vervolgens minimaal 120 dagen te houden, waardoor ze prima waren af te zetten voor het vlees. Ook stond Heiijdra Vleesvee in 2012 als initiatiefnemer aan de wieg van stichting Keten Duurzaam Rundvlees. Ook werd het Nederlands rundvlees gepromoot met een foodtruck, die diverse festivals aandeed.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

Veenhuis Combi 2000
2007, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag18° / 10°5 %
-
Dinsdag16° / 7°20 %

















