Lemken koopt zaaimachinefabrikant Equalizer
Lemken heeft het Zuid-Afrikaanse bedrijf Equalizer overgenomen. Equalizer maakt precisiezaaimachines voor maximaal 36 rijen breed en zaaimachines met een werkbreedte tot maar liefst 24 meter.
De machines maken vaak gebruik van grote getrokken zaad- en kunstmesttanks. Ze werken met minimale grondbewerking en via het directzaaiprincipe.
Het Duitse Lemken, fabrikant van grondbewerking- en zaaimachines, krijgt op deze manier beter toegang tot de internationale markten waar het bedrijf voorheen niet aan bod kwam. Er zou geen overlap zijn in de producten die beide fabrikanten bouwen.
Familiebedrijf
Equalizer is net als Lemken een familiebedrijf en werd in 2000 opgericht in het Zuid-Afrikaanse Kaapstad. Er zijn 180 medewerkers in dienst. Naast Zuid-Afrika is ook Australië een belangrijke afzetmarkt voor het bedrijf.
Als dochteronderneming behoudt Equalizer zijn eigen naam, identiteit en management. Met hulp van Lemken wordt allereerst de onderdelenvoorziening uitgebreid. Equalizer wil nieuwe producten ontwikkelen en groei realiseren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 V 3+1 N 100 (AKK) #776453
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr trommelschudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %

















