Schaatsers Jumbo-Visma krijgen kaasmerk op pak
De schaatsers van schaatsploeg Jumbo-Visma schaatsen de komende tijd met het logo van kaasmerk De Rotterdamsche Oude op het pak. Dit is een merk van kaasbedrijf Zijerveld, onderdeel van FrieslandCampina.

Tijdens het Daikin NK allround & sprint op 27 en 28 december is het merk voor het eerst te zien op de pakken van de schaatsers. De verbintenis duurt tot het einde van het schaatsseizoen. Het embleem van het kaasmerk is zichtbaar op de linkerkant van de cap, de hoofdbanden en mutsen van de schaatsers.
CEO Tuncay Özgüner van kaasbedrijf Zijerveld laat in een persverklaring weten de samenwerking tussen de schaatsploeg van Jumbo-Visma en De Rotterdamsche Oude een 'logische match' te vinden. 'Ik ben enorm enthousiast dat we met zo'n mooie ploeg in zee gaan.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (BS) #692316
Gebruikt, P.O.A.
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg LB 100-200 (HA) #145326
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %