Biologische melk Arla nog altijd niet leverbaar
Het probleem met de biologische melk van zuivelbedrijf Arla is na ruim twee weken nog altijd niet opgelost, laat een woordvoerder weten. De melk bederft sneller dan gebruikelijk waardoor de leveringen aan supermarkten is stopgezet.

Hoe dit kan, is nog onbekend. In de fabriek wordt hier nog volop onderzoek naar gedaan. Het gaat om de pakken Arla biologische melk van 1 en 1,5 liter. 'Wij hebben daarom onze klanten, zoals supermarkten, gevraagd deze pakken uit de schappen te halen', zegt de woordvoerder.
Albert Heijn gaf eerder al aan dat het problemen heeft met de leveringen van melk. Naast zuivel van het merk Arla zijn er ook problemen met melk en karnemelk van het Albert Heijn-huismerk. Albert Heijn is voor de 1,5 liter-verpakkingen melk en karnemelk en biologische melk van het huismerk afhankelijk van Arla.
'Wij hopen later in deze week te weten wanneer de melk van Arla weer beschikbaar is. Alternatieven zijn bij ons voldoende beschikbaar, zoals Zaanse Hoeve', zegt een woordvoerder van de supermarktketen. Arla kan niet zeggen wanneer de melk weer leverbaar is. 'We hopen zo snel mogelijk'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
John Deere 6M 155 trekker (REU) #693692
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 5090M trekker 2WD (OLD) #703457
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 48A MAAIDEK (ZUI) #692960
Gebruikt, € 8.338
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Dinsdag16° / 12°15 %
-
Woensdag16° / 12°15 %
-
Donderdag15° / 10°15 %