Studenten showen topvaarzen van stageboeren
Studenten van de opleiding Melkveehouderij van Yuverta MBO Houten hebben onlangs een videokeuring voor vaarzen gehouden. Nico Bons en Addy Moree waren als juryleden betrokken bij de kampioenskeuring.

In totaal deden 52 studenten van Yuverta MBO Houten, het voormalige Wellantcollege, met een koe mee aan de videokeuring. Op hun stagebedrijf hebben ze een vaars uitgezocht, opgegeven, klaargemaakt en voorgebracht voor de keuring. Ze showden het dier voor eigen camera en stuurden de beelden in.
De keuring is gewonnen door Willem's-Hoeve Rita 2134. Melkveehouderijstudent Bart de Boer bracht deze Our-Favorite Undenied-dochter van de familie De Jong uit het Gelderse Buren voor.
De jury verkoos Share Cinderella 283 (V. Brenland Denver) tot reservekampioen. Het is een vaars van de familie Van der Gun-van Deelen uit het Gelderse Zoelen en werd voorgebracht door student Stijn de Wit.
Derde werd Jantine 40 van familie De Jong uit het Zuid-Hollandse Ouderkerk aan den IJssel. De Lendordochter werd voorgebracht door student Thomas de Jong.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-
T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag31° / 17°20 %
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %