Varkens KI Twenthe en DanBred gaan samenwerken

Ki-organisatie Varkens KI Twenthe heeft een overeenkomst gesloten met DanBred en Klasse Ki. Als gevolg daarvan kunnen leden van Varkens KI Twenthe nu ook sperma krijgen van DanBred Duroc-eindberen.

Varkens+KI+Twenthe+en+DanBred+gaan+samenwerken
© DanBred

In eerste instantie wordt het sperma van de DanBred Duroc-eindberen van KI Twenthe via Klasse Ki in het Noord-Brabantse Sint-Oedenrode geleverd. De samenwerking kan later worden uitgebreid met het huisvesten van DanBred-beren in het Overijsselse Fleringen.

'Al vijftig jaar levert onze coöperatie sperma van de beste fok- en eindberen van diverse fokkerijorganisaties naar onze leden in de Twentse regio', zegt manager Sanne Oudhof van Varkens KI Twenthe. 'Onze leden willen de beste genetica inzetten, onze coöperatie zorgt ervoor dat deze genetica beschikbaar komt. Het is goed dat ook DanBred Nederland in deze vraag van onze leden wil voorzien.'

Twente is een belangrijke regio met veel professionele varkenshouders die samen 8 procent van de Nederlandse varkens produceren. John Nijhoff van DanBred Nederland: 'Met onze samenwerking hebben de leden via de Twentse coöperatie nu ook toegang tot de efficiënt groeiende DanBred Duroc-genetica.'

Bekijk meer over:

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

 • Donderdag
  2° / -3°
  10 %
 • Vrijdag
  0° / -4°
  10 %
 • Zaterdag
  2° / -4°
  20 %
Meer weer