Mechan bouwt elektrische Massey Ferguson
De Mechan Groep in het Utrechtse Achterveld is bezig met de ontwikkeling en productie van een Massey Ferguson-trekker die wordt aangedreven door een royale elektromotor. Het bedrijf doet de ontwikkeling en productie van de elektrische trekker in samenwerking met de Massey Ferguson-fabriek in het Franse Beauvais.
De Mechan Groep is importeur van de Agco-merken Fendt, Valtra en Massey Ferguson. Het bedrijf kan nog niet alle details geven van de elektrische Massey-Ferguson-trekker. Deze trekker valt in het vermogenssegment van 100 tot 125 pk en blijft herkenbaar als een traditionele Massey Ferguson. Een juiste stroomvoorziening zorgt voor een brede inzetbaarheid.
Het bedrijf verwacht dit jaar flinke stappen te maken in de productontwikkeling en voorbereidingen, zodat het de elektrische trekker later dit jaar kan tonen aan onder andere bedrijven in de grond-, weg- en waterbouwsectoren die zich specialiseren in werkzaamheden in het openbaar groen. Voor deze partijen en hun opdrachtgevers is het belangrijk om stappen te maken in de energietransitie.
De elektrische trekker komt ook beschikbaar voor de agrarische doelgroepen. Doel is om het niet bij één trekker te laten, maar uiteindelijk meerdere elektrische trekkers te produceren in dezelfde serie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 150 trekker (LIE) #783624
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (ETT) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Farmer 309C trekker (REU) #782668
Gebruikt, € 31.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %
















