Chrysanthemum scoort hoge omzetgroei in oktober
De snijbloemenomzet van bloemenveiling Royal FloraHolland is in oktober met 19,6 procent gestegen ten opzichte van oktober 2020. De hoogste omzetgroei komt op naam van de chrysanthemum. Deze steeg met 43,6 procent.

De gemiddelde prijs van de chrysanthemum noteerde een groei van 55,4 procent. Ook de gypsophila behaalde hoge omzetstijgingen. Van dit product werden 25,7 procent meer stuks afgenomen dan in oktober 2020.
De omzet van kamerplanten bij FloraHolland steeg slechts met 2,8 procent. De aanvoer bleef gelijk. De monstera noteerde de hoogste omzetstijging (53,4 procent). Voor de tuinplanten was er sprake van een omzetstijging van 1,1 procent en de gemiddelde prijs nam met 6,1 procent toe. Oktober 2021 had een veildag minder dan oktober 2020.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
Veenhuis Combi 2000
2001, P.O.A.
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag22° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %