Lemken zorgt voor betere gewichtsverdeling zaaicombinatie
De Solitair 23+-fronttank van Lemken is voortaan te combineren met de zaaikouterbalk OptiDisc 25 en een rotorkopeg. Daardoor ontstaat een compacte zaaicombinatie met een betere gewichtsverdeling door front- en achteraanbouw.
Hierdoor kan een lichtere trekker met de zaaicombi uit de voeten.
De fronttank is geschikt voor zaai- en meststoffen en aan te sturen via het Megadrill Isobus-systeem. Zo is er samen met een precisiezaaimachine ook mais mee te zaaien en bemesten in één werkgang.
Opklapbaar
De OptiDisc-zaaikouterbalk is te krijgen in opklapbare uitvoeringen van 4 tot 6 meter werkbreedte. De breedste opklapbare versies zijn voorzien van een chassis met steunwielen om de achteras van de trekker te ontlasten. Het chassis is vlot te vergrendelen en ontgrendelen.
De zaaikouterbalk is voorzien van parallellogramgeleide dubbele schijfkouters. In combinatie met een dieptegeleidingsrol is een nauwkeurige zaaidiepte te bereiken. De kouterdruk is onafhankelijk van de zaaidiepte zowel mechanisch als hydraulisch af te stellen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6130R trekker (HAE) #64686
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #777336
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781534
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag33° / 14°0 %
-
Vrijdag35° / 17°0 %
-
Zaterdag25° / 18°55 %
















