Obstakelbeveiliging Lemken zwenkt ook zijdelings
Lemken heeft een nieuwe obstakelbeveiliging ontworpen voor de Juwel-, Diamant- en Titan-ploegen. De scharen kunnen ook zijdelings bewegen.

Optistone, de obstakelbeveiliging van de scharen, is een gesloten systeem dat gebruik maakt van sterke halmplaten. De ploegscharen kunnen bij een obstakel zoals een steen in de grond maximaal 37 centimeter omhoog bewegen. Door een speciaal ontworpen draaibeugel kunnen de scharen tegelijk ook 20 centimeter naar beide zijden bewegen om het obstakel te ontwijken.
De uitbreekkrachten zijn via hydrauliek traploos vanuit de trekker in te stellen. Mochten de scharen toch achter zware obstakels als rotsplaten of dikke wortels blijven hangen, dan beschermen twee afgesteunde breekbouten de ploeg tegen beschadiging.
De ploeglichamen zijn vast verbonden aan de balk met een driedimensionaal zwenklager in plaats van een vierpuntslager en kunnen niet losraken van de ploegbalk. Dit zwenklager is goed bereikbaar voor onderhoud.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (EL) #692320
Gebruikt, € 4.999
-
John Deere Tractor 6215R (LH) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (MM) #692207
Gebruikt, € 10.694
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %