Albert Heijn heeft nog niet alle kaas in schap na hack
Supermarktketen Albert Heijn heeft nog altijd problemen met het bevoorraden van winkels, nadat de hack afgelopen weekend voorbij was. Vooral voorverpakte kaas ligt nog niet in de schappen.
Dat meldt de supermarktketen op haar website. 'Wegens een technische storing is er beperkte beschikbaarheid op de voorverpakte kaas. De logistiek dienstverlener werkt er met man en macht aan om het probleem zo snel mogelijk op te lossen en de beschikbaarheid snel weer op orde te krijgen. Onze excuses voor het ongemak.' Een deel van de winkels is al wel volledig bevoorraad.
Als gevolg van een hack in de nacht van 4 op 5 april kon Bakker Logistiek, die onder meer kaas levert aan Albert Heijn, in een aantal distributiecentra geen orders meer ontvangen. Ook was onduidelijk waar verschillende producten in de centra zouden staan.
Ransomware
Bij de hack ging het om ransomware, waarbij een bedrijf losgeld moet betalen om te worden verlost van deze hack. Onduidelijk is of dit ook is betaald. Albert Heijn doet hier geen uitspraken over. Wel is aangifte gedaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6230 TRACTOR (OLD) #706375
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #692146
Gebruikt, € 7.054
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Dinsdag11° / 2°25 %
-
Woensdag12° / 4°20 %
-
Donderdag12° / 4°50 %

















