BO Akkerbouw vraagt telers om onderzoekswensen
BO Akkerbouw roept akkerbouwers op om hun wensen voor nieuw onderzoek en voor kennisverspreiding in te dienen. Hiervoor kunnen ze een vragenlijst invullen.
De uitkomsten van de enquête gebruikt BO Akkerbouw om richting te geven aan nieuw onderzoek. 'Akkerbouwers zitten zelf aan het stuur van het onderzoeksprogramma van BO Akkerbouw', zegt directeur André Hoogendijk van BO Akkerbouw. 'Dit is het moment waarop zij kunnen aangeven wat voor onderzoek ze nodig vinden.'
Twee jaar geleden konden akkerbouwers ook al hun wensen en ideeën aangeven. In 2019 leidde de oproep uiteindelijk tot 32 nieuwe projecten. Telers kunnen tot en met 7 februari de korte vragenlijst invullen. Daarna groepeert en ordent BO Akkerbouw de wensen. Vervolgens wordt aan kennisinstellingen gevraagd om projectideeën in te dienen. Een panel van akkerbouwers geeft aan welke projectideeën prioriteit krijgen. Via de vragenlijst kunnen akkerbouwers zich ook aanmelden voor dit panel.
De doorlooptijd van wens tot onderzoeksproject is ongeveer een jaar. In die tijd worden voorstellen uitgewerkt en beoordeeld. Verder zoekt BO Akkerbouw voor projecten naar cofinanciering, bijvoorbeeld via de Topsectoren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
-

John Deere 6175R (ZUI) #64452
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag13° / 9°60 %
-
Maandag13° / 6°40 %
-
Dinsdag14° / 10°15 %

















