Pluimveehouders betalen mee aan onderzoeks- en innovatieagenda
Alle ondernemers in de pluimveesector gaan meebetalen aan de Onderzoeks- en innovatieagenda Nederlandse pluimveesector 2021 -2027. In het voorstel van Avined, de brancheorganisatie van de pluimveesector, betalen ook niet-leden mee. Via een internetconsultatie kan er tot en met 18 januari 2021 op dit voorstel worden gereageerd.

Het voorstel van Avined gaat niet alleen over het betalen voor de Onderzoeks- en innovatieagenda Nederlandse pluimveesector 2021-2027. Ook stelt de brancheorganisatie voor dat alle ondernemers zich laten registreren en hun gegevens delen. De organisatie heeft landbouwminister Carola Schouten gevraagd om deze maatregel voor de sector algemeen verbindend te verklaren.
Via de website voor internetconsultaties van de overheid is het mogelijk om te reageren op het voorstel Onderzoeks- en innovatieagenda Nederlandse pluimveesector 2021-2027. De officiële einddatum van het programma is 31 december 2027.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z530M (MM) #692310
Gebruikt, € 7.966
-
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (MG) #692449
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %