Protesten Duitse boeren houden aan
Het pleidooi van Lidl voor een topoverleg over de prijzen die boeren ontvangen, heeft geen einde kunnen maken aan de boerenprotesten in Duitsland.
In Duitsland hebben maandagavond weer honderden boeren distributiecentra geblokkeerd met hun trekkers. Dat gebeurde onder meer in Greven in het aan Nederland grenzende Noordrijn-Westfalen. Daar werden de trekkers voor de ingang van een distributiecentrum van Aldi geparkeerd.
Ook op andere plaatsen in Duitsland hebben boeren vreedzame protesten georganiseerd. Dat gebeurde onder meer op zeker acht locaties in Nedersaksen. Daar bij werden zo'n tweehonderd trekkers ingezet. In Montabaur (Rijnland-Palts) is met twaalf tractoren een blokkade gevormd.
Boeren hebben de laatste tijd vaker actie gevoerd. Ze vinden dat ze te weinig betaald krijgen voor hun producten. Lidl-topman Klaus Gehrig wil gaan praten met politici en andere retailers om de situatie voor boeren te verbeteren. In een brief nodigt hij vorige week die partijen uit om mee te praten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kongskilde Vibroflex cultivator (ZIJ) #757380
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7600 (ZIJ) #696750
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
2006, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Woensdag20° / 12°20 %
-
Donderdag18° / 11°20 %
-
Vrijdag21° / 9°0 %

















