Nieuwe Bogballe Calibrator Totz geschikt voor precisielandbouw
Sectiecontrole via gps, volautomatische kalibratie en applicatiekaarten zijn onderdeel van het functiepakket dat hoort bij de nieuwe Totz-computer van Bogballe. Volgens de producent van kunstmeststrooiers kan met deze nieuwe computer nog beter worden gestrooid om het gewas te optimaliseren.
De volautomatische hoeveelheid kalibratiefunctie verzekert dat de gewenste hoeveelheid, die in het veld moet worden verstrooid, ook daadwerkelijk wordt verstrooid. Voorheen was een uniforme hoeveelheid over het gehele veld de eis. Tegenwoordig is het toch wat genuanceerder.
Met nieuwe algoritmen biedt Calibrator Totz een snellere respons en een grotere precisie tot in de hoeken van het veld. De monitorsoftware bevat nieuwe besturingsalgoritmen voor volledig automatische hoeveelheid- en sectieregeling. Het biedt een ongekende precisie en kan zo goed voldoen aan de gestelde eisen voor moderne gewasproductie.
De eerste strooiers met Calibrator Totz zijn al geproduceerd en klaar voor levering voor seizoen 2021. Voor klanten die meer van Isobus-oplossingen houden, kan Bogballe ook dergelijke strooiers met vergelijkbare functionaliteit leveren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6130R (DAA) #704841
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (REU) #783659
Gebruikt, € 156.500
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag30° / 14°5 %
-
Maandag25° / 16°10 %
-
Dinsdag23° / 12°0 %

















