Hooiruifdak van Patura geeft schaduw in wei
Patura brengt de Klima-hooiruif op de markt. Het grote dakoppervlak van circa 36 vierkante meter zorgt voor schaduw in de wei.
Patura is leverancier van onder andere stalinrichting en afrastering. De Klima-ruif is gebaseerd op de vierkante ruiven. De nieuwe dakvariant is vanaf bouwjaar 2009 met een basisframe op deze ruiven te monteren.
Door de speciale constructie krijgt de ruif een groot dakoppervlak. Dankzij het ingebouwde kanaal zorgt dit voor een verkoelend effect. Door het schoorsteeneffect vindt er een constante luchtbeweging plaats. Volgens Patura vinden de dieren dit prettig en de vliegen juist niet.
Voederplaats en bescherming
Met de Patura Klima-ruif hebben de dieren een voederplaats die hen tegelijkertijd kan beschermen tegen zonlicht en regen. Bij het verplaatsen van de ruif zijn de vier schaduwelementen in te klappen.
Voor het vullen is ondanks het grote dakoppervlak een inrijhoogte van 2,5 meter mogelijk. Met een voorlader op de trekker is een baal in de ruif te leggen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER MY2026 (MOL) #777346
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag22° / 15°0 %
-
Vrijdag24° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %

















