Onderzoek naar fiscale reservering voor calamiteiten
Het kabinet gaat samen met het Nederlandse landbouwbedrijfsleven onderzoeken of er een fiscale regeling kan komen, waarbij boeren en tuinders in goede tijden geld opzij kunnen zetten dat ze in slechte tijden kunnen gebruiken om calamiteiten op te vangen.
De Tweede Kamer heeft het kabinet de opdracht gegeven de mogelijkheden van zo'n regeling in kaart te brengen. Als calamiteit waarvoor de reservering nodig is, moet worden gedacht aan onder meer perioden van droogte of leegstand na een dierziekte. Het is de bedoeling dat het onderzoek voor maart 2021 is afgerond.
De Tweede Kamer heeft besloten tot dit onderzoek op initiatief van Tweede Kamerlid Jaco Geurts (CDA). Hij heeft in het verleden vaker voor zo'n reserving gepleit. Vandaag kreeg zijn motie voldoende steun om het onderzoek in gang te zetten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, € 178.500
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Dinsdag11° / 2°25 %
-
Woensdag12° / 4°20 %
-
Donderdag12° / 4°50 %

















