China: geen bewijs dat coronavirus in lab ontstond
Volgens China is er geen enkel bewijs dat het coronavirus is ontstaan in een laboratorium. Dat is bevestigd door de Wereldgezondheidsorganisatie, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken in Peking.
De rechtse Amerikaanse zender Fox News beweerde, op basis van onbekende bronnen, dat de wereldwijde pandemie begon in een lab in de Chinese stad Wuhan. Een vleermuis zou een medewerker van een lab hebben besmet en die zou daarna anderen hebben aangestoken.
China zou het coronavirus niet hebben willen gebruiken als een biologisch wapen, maar wilde volgens Fox News wel aantonen dat het beter was in het identificeren en bestrijden van virussen dan de Verenigde Staten. Fox News geeft daar geen bewijs voor. Die zender heeft nauwe banden met president Donald Trump en zijn achterban. Vanuit die hoek krijgt China al langer de schuld van de coronacrisis. Zo sprak Trump zelf een tijdje van het 'Chinese virus'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Case IH FARMALL 120M
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Weer
-
Donderdag21° / 14°30 %
-
Vrijdag22° / 12°0 %
-
Zaterdag24° / 12°0 %

















