Brabantse CDA geeft voorkeur aan coalitie met Forum
Het CDA in Noord-Brabant wil met de VVD en Forum voor Democratie praten over een nieuwe coalitie voor het provinciebestuur. Dat staat in een rapport van de verkenners die onderzoek deden naar de mogelijkheden voor de toekomst, nadat het CDA de huidige coalitie had verlaten.
De christendemocraten konden zich niet vinden in het voorgenomen stikstofbeleid van het provinciebestuur en zegden in december de samenwerking met VVD, PvdA, D66 en GroenLinks op. Het CDA wil nu dat de landbouw- en natuurparagraaf wordt herschreven.
Verder wil het CDA dat de nieuwe coalitie 'recht doet aan de verkiezingsuitslag van maart 2019', toen Forum voor Democratie landelijk grote overwinningen boekte. In Noord-Brabant is Forum voor Democratie de tweede partij, achter de VVD.
Geen meerderheid
De basis moet volgens het CDA een samenwerking tussen de drie grootste partijen – VVD, Forum voor Democratie en CDA – worden. Die partijen hebben overigens nog geen meerderheid, maar zouden de 'kern' moeten vormen van een nieuw bestuur.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #782477
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, € 6.450
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Maandag10° / 3°10 %
-
Dinsdag8° / 0°10 %
-
Woensdag8° / 3°80 %















