FloraHolland eist betere CC-containers
Container Centralen moet uiterlijk eind deze maand met een verbeterplan voor de CC-containers komen. Dat ultimatum heeft Royal FloraHolland aan de poolbeheerder gesteld.
Kwekers, kopers en vervoerders ondervinden de laatste tijd veel problemen met de kwaliteit van CC-containers. FloraHolland praat daarover op reguliere basis met Container Centralen en heeft in een gesprek op 1 oktober een oplossing geëist voor de problemen.
Concreet zijn er problemen met kapotte platen, instroom van illegale platen, valse slotjes en het afbreken van slotjes. FloraHolland vindt dat Container Centralen als beheerder van de pool onvoldoende haar verantwoordelijkheid neemt om te zorgen voor een kwalitatief goed product.
Maat is vol
Yme Pasma, operationeel directeur bij de bloemenveiling: 'De maat is vol. Alle ketenpartijen zijn extra kosten aan het maken voor controles op kwaliteit en echtheid. Dat is niet nodig als Container Centralen haar rol als poolmanager beter oppakt.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt Xylon 524 3 wieler / zaaicombinatie
1996, P.O.A.
-

Evers 11 tands #776608
Gebruikt, € 950
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag10° / 6°20 %
-
Donderdag12° / 7°30 %
-
Vrijdag11° / 9°60 %















