Machinefabrikanten ontvangen minder orders
Machinefabrikanten moeten in de nabije toekomst rekening houden met een dalend aantal orders. Dat blijkt uit een bericht van Cema, de Europese koepelorganisatie van fabrikanten van trekkers en landbouwmachines.
Cema houdt een index bij van de actuele marktsituatie. In negen Cema-landen vulden 140 managers daarvoor een enquête in. De index daalt voor het eerst sinds afgelopen najaar naar een waarde van 15 punten. Een waarde van 0 punten (de situatie in 2017) betekent dat de negatieve en positieve verwachtingen in evenwicht zijn. Begin 2018 was met een index van 60 punten sprake van een positieve piek.
Op dit moment zijn de ordeportefeuilles van de machinefabrikanten nog goed gevuld. De index van 15 punten heeft vooral te maken met de minder goede verwachtingen. Het aantal nieuwe orders neemt af. Het beeld verschilt per soort machine en per land.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag22° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %